Kwadratowy Szlak

Kwadratowy Szlak Zaprasza


#1 2013-02-25 16:29:37

AlksonPL

Gracz

Zarejestrowany: 2013-02-25
Posty: 2
Punktów :   

Moderator

Siema, jestem AlksonPL. Mam 12 lat. Minecraft zacząłem grać kiedy dostałem pierwszego kompa czyli miałem gdzies tak 7 lat.... Lubie bardzo minecrafta i mam nadzieje ze pozniej tez bede W minecrafcie na tym serwerze jestem dobrym lucznikiem... Mój ulubiony film to: "Ted". Moje hobby to jest granie na gitarze i miksowanie piosenek... Skontaktowanie się ze mną typu komunikatory to: Skype: akryvosheyev. Moi najlepsi koledzy to: darkwiktor8, themrpigi, theolipolice, zenti. Moje najlepsze danie to cheeseburger Jesli będę miał moderatora to będę przestrzegał zasady serwera naprzykład: Cheaterów będę odrazu banować, Złych moderatorów będę zgłaszał adminowi, itp. Najlepsi dla mnie adminowie to: Stalker123, Narkizze. Czyli para Fifa77 to najgorszy moderator który był na serwie mówie wam... Więc prosze o modeatora Dziekuje.

Offline

 

#2 2013-02-25 17:44:04

Narkizze

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 2018
Punktów :   

Re: Moderator

O widzę, że się postarałeś. Więc zdaje mi się, że dostaniesz tą rangę Pozdrawiam:D

Offline

 

#3 2013-02-25 18:02:29

GmPLayStudio

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-25
Posty: 2004
Punktów :   

Re: Moderator

Jestem na tak Gratuluje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arenazerqv.pun.pl www.forumgsm.pun.pl www.shinigamilegends.pun.pl www.pentagonuni4.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl